Pasūtījumu tiešsaistē pieņemam tikai piegādēm uz adresēm valstīs un teritorijās, kas norādītas piegādes adrešu atlases izvēlnē. Ja jūsu valsts vai teritorija nav norādīta sarakstā, lūdzu, sazinieties ar mums, lai pārbaudītu, vai ir pieejamas citas iespējas.

Pirkumi, kuru kopējā summa pāsniedz 200 eiro, Latvijā tiek piegādāti bez maksas!

Piegādes veids 

  • Tikai Latvijas klientiem. Pasūtīto preci saņem personīgi, vienojoties par laiku un vietu.
  • Uz Baltijas valstīm (Lietuvu, Latviju, Igauniju), saņemot Omniva pakomātā. Piegādes maksa – 3 EUR. Piegādes laiks: 2-3 darba dienas.
  • Uz ES valstīm ierakstītā pasta sūtījumā ar Latvijas pastu. Piegādes maksa – 6 EUR. Piegādes laiks: 3-10 darba dienas.
  • Uz citām valstīm ierakstītā pasta sūtījumā ar Latvijas pastu. Piegādes maksa – 10 EUR. Piegādes laiks: 5-14 darba dienas.
  • Ar Express Mail Service (EMS Latvija). Piegādes maksa – 25 EUR. Piegādes laiks: 4-6 darba dienas.

Piegāde uz Eiropas Ekonomikas zonas valstīm, Argentīnu, Armēniju, Austrāliju, Azerbaidžānu, Baltkrieviju, Brazīliju, Ķīnu, Honkongu, Gruziju, Izraēlu, Japānu, Kazahstānu, Kirgizstānu, Moldovu, Krieviju, Serbiju, Singapūru, Tadžikistānu, Turkmenistānu, Ukrainu, AAE, ASV, Uzbekistānu tiks nosūtīta ar Latvijas Pastu un parasti aizņem 10-15 darba dienas.

Ja pasūtītās preces atrodas noliktavā, mēs tās nosūtām 3 darba dienu laikā.

Ja prece tiks ražota, tā tiks nosūtīta pēc tās izgatavošanas. Ražošana ilgst līdz 1 nedēļai. Klienti tiks informēti par paredzamajiem ražošanas un nosūtīšanas termiņiem, kā arī klientiem pēc sūtījuma nosūtīšanas tiks nosūtīts sūtījuma izsekošanas numurs.

Klients ir atbildīgs par pareizās piegādes adreses norādīšanu.

Preces saņemšanas brīdī Klientam jāpārliecinās ka prece atbilst pasūtītajai – sakrīt modelis, izmērs, krāsa un citi svarīgi parametri. Ja Klients konstatē neatbilstību pasūtījumam vai arī saņemtajai precei ir defekts, lūdzu pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā, informēt Pārdevēju par radušos situāciju.