Jau kopš mazām dienām es aizrāvos ar rokdarbiem, darināju lellēm kleitas, sapņoju un eksperimentēju. Savu pirmo džemperi uzadīju staigādama desmitgadnieces kurpēs. Pa šiem gadiem, mana kaislība un reizē arī vājība, kas rasta jau bērnībā, ir spējusi palikt ne tikai nemainīga, bet tā ir nostiprinājusi manu dzīves misiju. Lai cik klišejiski šī atzīšanas melodrāmās skanētu, bet patiesāk nebūs.

Es vēlos pasauli padarīt kaut mazliet skaistāku, unikālāku un elegantāku. Es vēlos ikvienai sievietei likt justies īpaši arī ikdienā. Nav jāgaida kāds svarīgs un liels notikums, svētki, lai justos mirdzoši skaisti. Katra diena ir pelnījusi savu svētku sajūtu. Un es ticu, ka ar saviem unikālajiem adījumiem, gaisīgajām lina kolekcijām un, pateicoties mežģīņu izsmalcinātībai, un tām rastajām sajūtām, es būšu atklājusi sievišķības patieso noslēpumu! Tieši tāpēc es palūkošos zem lupas, savam mīlestībā un dedzīgākajā mērķtiecībā, radītajam zīmolam "Renate Rose".

Renate Rose

Mums svarīgākās vērtības ir kvalitāte, dabiski materiāli un elegance.


Mēs vēlamies, lai ikviena sieviete justos īpaša arī ikdienā. Mūsu dzīve sastāv no ikdienišķiem mirkļiem, notikumiem, ne vien dažām svētku dienām gadā. Dzīvot katru dienu ar kaut nelielu svētku sajūtu, sievišķības noslēpumu, tas ir daudzvērtīgāk kā justies labi tikai īpašās dienās, jo tā ir tā patiesā, īstā dzīve.

Noskaties video

Renātes Rozes stāsts